Obchodník na webu

Obchodník na webu je internetovou nadstavbou informačního systému Soft-4-Sale.

Tento modul umožňuje práci s daty systému z libovolného místa prostřednictvím připojení přes síť internet. Data zapsaná v této aplikaci jsou pravidelně synchronizována s daty centrály. Je tedy zajištěn on-line přenos informací mezi uživateli "v kanceláří" a uživateli "v terénu" a jejich aktuálnost v reálném čase.

Tuto aplikaci lze provozovat jak na stolních počítačích, noteboocích, tak i na mobilních zařízeních jako jsou chytré telefony a tablety.
Jediným požadavkem pro práci v tomto modulu je připojení k internetu a nainstalovaný webový prohlížeč.
Pro práci na mobilních zařízeních je doporučeným rozlišením 800 x 480 dpi při velikosti displaye alespoň 4".

JAKÉ AGENDY APLIKACE NABÍZÍ?






Prakticky (a bez obav) si můžete vyzkoušet tento produkt zde.


Pro přístup do demoverze použijte následující údaje

Jméno:     demo@mtj.cz
Heslo:       Demo


Po přihlášení do systému se zobrazí úvodní obrazovka, která uživatele informuje o posledně zapsaných údajích do systému a zobrazuje aktuálních stav základních agend.

CENA

(bez DPH)

Ve webové aplikaci je možno mít zavedeno více uživatelů. Současně jich však může pracovat jen tolik, kolik je zakoupeno licencí.


LK1021 - Rozšíření licence pro stávajícího uživatele Soft-4-Sale

Za stávajícího uživatele je považován takový, který má současně zakoupenou licenci Soft-4-Sale. Pracuje tedy střídavě se systémem Soft-4-Sale a ve webové aplikaci.


LK1020 - Obchodník na webu (bez Soft-4-Sale)

Cena licence pro uživatele ve firmě, která chce spravovat a řídit svoje pracovníky, ale nechce používat celý informační systém Soft-4-Sale. Jedná se tedy cloudové řešení práce s informacemi bez podpory informačním systémem.

Tento typ licence, protože není podporována obsáhlou databází celého inormačního systému Soft-4-Sale, má mírně omezené možnosti využití některých agend. Plnohodnotně lze tedy využít jen



V ceně všech licencí je zahrnuta i aplikace Guardien, která zprostředkovává přenos dat mezi Soft-4-Sale a FTP serverem.