Modul MARKETING


Synchronizace s MS Outlook (2003, 2007, 2010, 2013)


Prostřednictvím tohoto nástroje můžete synchronizovat Vaše emaily, úkoly, plán času a samozřejmě kontakty. Synchronizace mezi poštovními klienty je obousměrná, tedy jak z Outlooku do Soft-4-Sale, tak ze Soft-4-Sale do Outlooku.


Konfigurace synchronizace je plně uživatelská, záleží jen na samotném uživateli, jak si ji nastaví. Pro lepší orientaci a zpřehlednění informací má uživatel množství pomocných parametrů v podobě barevného odlišení, definice typu na vstupu, variant zatřídění, atd.

Synchronizovat lze hromadně všechny agendy nebo jednotlivě podle výběru uživatele.

Další možností synchronizace e-mailů je využití ikony synchronizace jako doplňku přímo v aplikaci Outlook. Kdy pomocí jednoho kliknutí myší synchronizujete právě otevřený e-mail přímo do spisové služby k vybrané firmě a osobě, automaticky dohledané podle e-mailové adresy. V případě, že systém nenalezne vybranou osobu podle e-mailu v databázi kontaktů, pak uživateli nabídne možnost jejího založení a zatřídění přímo v informačním systému.

Všechny informace (a to včetně příloh e-mailu) se zároveň přenesou do systému Soft-4-Sale, kde jsou k dispozici i ostatním uživatelům bez nutnosti fyzického přístupu k počítači a poště původního adresáta.


více v uživatelské příručce