Ke stažení

Na této stránce najdete nejnovější verzi instalační sady systému Soft-4-Sale a to včetně všech souvisejících i doplňkových aplikací a nástrojů.

Sada systému Soft-4-Sale umožňuje instalaci zkušební verze (demoverze), která je plně funkční, má pouze časové omezení na 90 dnů. Do té doby je potřeba instalaci aktivovat zakoupením licenčního klíče.
Ze stejné sady lze instalovat i plnou verzi, provést upgrade nebo aktivovat demoverzi, k čemuž však potřebujete mít licenční klíč. Ten Vám při zakoupení licence přidělí výrobce a dodavatel systému Soft-4-Sale.
 
Ostatní doplňkové aplikace, dokumentace, marketingové materiály na této stránce jsou volně dostupné a slouží ke zvýšení uživatelské podpory a komfortu práce se systémem Soft-4-Sale.

Upgrade

Přechod na nejnovější verzi systému Soft-4-Sale, která obsahuje všechny nové funkce a řešení aktuálních požadavků na systém Soft-4-Sale je zdarma. Pro instalaci novější verze potřebujete mít pouze platný aktivační klíč, který Vám je přidělen v souvislosti se zakoupením servisní podpory. 

Doplňkové aplikace

Doplňkové aplikace představují uživatelské nástroje ke zvýšení podpory a rozšíření funkčnosti systému Soft-4-Sale. Najdete zde například instalační sadu prostředí Microsoft Access nutnou pro správný běh systému Soft-4-Sale, synchronizační ikonu do poštovního klienta Microsoft Outlook a mnoho dalších uživatelských nástrojů. 

Marketingové materiály

Datasheety, akční nabídky na nová řešení, podpora připravovaných řešení a mnoho dalších marketingových materiálů, jejichž úkolem je Vám nabídnout a představit nová nebo chystaná řešení komplexního CRM systému Soft-4-Sale. 

Dokumentace

Zavedení nových funkcí do systému Soft-4-Sale jde ruku v ruce s jejich uživatelskou podporou a tedy vydáním novinkové a neustálým doplňováním systémové dokumentace, kde se dozvíte,  jak nové nástroje fungují, s čím Vám mohou pomoci a kde jsou v systému Soft-4-Sale umístěny. 


Instalační sada Upgrade Doplňkové aplikace Dokumentace ke stažení
(PDF - 72 MB)
Dokumentace HTML